מוצרים
פונקציה
מכונת ניקוי תעלות שומנים של צינורות Restuarant
מכונה עוצמתית ליישומי ניקוי תעלות שומן נרחבות ותובעניות
פיות כימיות להתזת כימיקלים לניקוי, מים חמים וקצפים
פיר ניקוי לטווח 15 מטר
עבור תעלות גדולות החל מ-50-1000 מ"מ
מהירות סיבוב מברשת מתכווננת 0-1400 סל"ד
בקרת יד להפעלה ושינוי כיוון סיבוב המברשת
גלגל מותקן לניידות קלה של מכונת ניקוי תעלות השומנים של צינורות המסעדה
מִפרָט
גיליון נתונים טכני | |
| מספר דגם. | KT-8001 |
| שֵׁם | מכונת ניקוי תעלות שומנים של צינורות Restuarant |
| מתח | 220-240V/110V |
| כּוֹחַ | 1500W |
| נוֹכְחִי | 5A |
| מהירות מברשת | 0-1400סל"ד, מתכוונן ללא מדרגות |
| צינור | 22 מ"מ*15 מ' (יכול להיות מותאם אישית) |
| טווח תעלות ישים | 100-800מ"מ |
| מִשׁקָל | 93 ק"ג |
| גודל | 1000*580*1000 מ"מ |
| חֲבִילָה | ייצוא חבילה סטנדרטית |
| רשימת אריזה סטנדרטית | יחידה ראשית: 1 יחידה צינור: 1 יחידה מברשת: 300/400/500/600 מ"מ, 1 יחידה לכל גודל משאבת יניקה: 1 יחידה צינור מים: 20 מ'* 1 יחידה |
תמונת מוצר


השירות שלנו
1. אחריות: שנה אחת למכונה הראשית.
2. חלקי חילוף: רוב חלקי החילוף שלנו תואמים לתקן הבינלאומי. אמנם, אנו מציעים חלקי חילוף כל השנה במחיר עלות עבור לקוחותינו לשעבר.
3. תפעול ותחזוקה: אנו נציע לך מדריך הפעלה מפורט, על מנת להבטיח שתוכל להשתמש בו בצורה מושלמת.
4. שירות מקוון: השאלה שלך תענה תוך 24 שעות במהלך ימי עבודה.
תגיות פופולריות: מכונת ניקוי תעלות שומן של צינורות שומן, סין, מפעל, מחיר, זול, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
אולי גם תרצה
שלח החקירה

