מוצרים
פונקציה
יתרונות:
1. 0-1400סל"ד מתכוונן ללא מדרגות מהירות סיבוב גבוהה.
2. ישים עבור צינורות 100 ~ 800 מ"מ, יכול לאבק מברשת גדולה יותר.
2. פיר 15 מטר, יכול מותאם אישית 30 מטר.
3. מברשת תיל מיוחדת לניקוי תעלות שומן כבדות.
4. סיבוב קדימה ואחורה, יכול לנקות כל פינה.
5. מתאים לצינורות עגולים ומלבניים, צינורות אופקיים ואנכיים.
6. ניתן להשתמש במכונה עם חומר אלקלי חזק ומים חמים.
7. כניסת מים על הפיר ישירות, הגנה טובה יותר ליחידה הראשית.8. משאבת פריצה עצמית חומר אנטי קורוזיה חומצה ואלקלי עמיד בפני כימיקלים יניקה ונוזל מעורב במים.
למכונת ניקוי תעלות שומן KT-8001, אשר פותחה במיוחד עבור תעלות אדים למטבח במסעדות, בתי מלון, יש בו זמנית מנקה מברשת וריסוס חדשניים, בעל יכולות חיטוי וניקוי יעילים. חומר לניקוי כתמי שמן, מים חמים, צחצוח, שלוש שיטות ניקוי פועלות יחד, אפקט מעולה.
מִפרָט
גיליון נתונים טכני | |
| מספר דגם. | KT-8001 |
| שֵׁם | מכונת ניקוי תעלות מטבח מסעדה |
| מתח | 220-240V/110V |
| כּוֹחַ | 1500W |
| נוֹכְחִי | 5A |
| מהירות מברשת | 0-1400סל"ד, מתכוונן ללא מדרגות |
| צינור | 22 מ"מ*15 מ' (יכול להיות מותאם אישית) |
| טווח תעלות ישים | 100-800מ"מ |
| מִשׁקָל | 93 ק"ג |
| גודל | 1000*580*1000 מ"מ |
| חֲבִילָה | ייצוא חבילה סטנדרטית |
| רשימת אריזה סטנדרטית | יחידה ראשית: 1 יחידה צינור: 1 יחידה מברשת: 300/400/500/600 מ"מ, 1 יחידה לכל גודל משאבת יניקה: 1 יחידה צינור מים: 20 מ'* 1 יחידה |
תמונת מוצר


השירות שלנו
1. שירות מקצועי יותר בתחום ייצוא מוצרי אריזה והדפסה
2. יכולת ייצור טובה יותר
3. טווח תשלום שונים לבחירה: T/T, ווסטרן יוניון, L/C, Paypal
4. איכות גבוהה/חומר בטוח/מחיר תחרותי
5. הזמנה קטנה זמינה
6. תגובה מהירה
7. הובלה בטוחה ומהירה יותר
8. עיצוב OEM עבור כל הלקוחות
תגיות פופולריות: מכונת ניקוי תעלות מטבח מסעדה, סין, מפעל, מחיר, זול, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
אולי גם תרצה
שלח החקירה


