מוצרים
פונקציה
תכונות
1. קליבר ניקוי: 100-500מ"מ.
2. מברשת ניילון: הפוך את הצינור לנקות מבלי לפגוע בצינור.
3. סיבוב ראש המברשת: סיבוב אחורה וקדימה, עם מהירות מתכווננת ברציפות.
4. מצב עבודה: מתג רגל מבוקרת עבודה לסירוגין ועבודה רציפה.
5. תנועת ראש מברשת: ראש המברשת קבוע על ידי הרמת מכונית ניידת. זה יכול להתאים את גובה הפיר, ובינתיים להפחית את ההתנגדות הנעה.
6. תושבת פיר גמיש: המכונה הראשית מצוידת בתושבת פיר גמיש לאחסון ושינוע יומיומי קל.
7. גלגל כל-כיווני: קל להזזה לכאן ולכאן.
מכונת ניקוי קולט אדים ותעלות מטבח, אשר פותחה במיוחד עבור תעלות אדים למטבח במסעדות, בתי מלון, בעלת מנקה מברשת וריסוס חדשניים בו זמנית, בעלת יכולות חיטוי וניקוי יעילות. חומר לניקוי כתמי שמן, מים חמים, הברשה, שלוש שיטות ניקוי עובדות יחד, אפקט מעולה.
מִפרָט
גיליון נתונים טכני | |
| מספר דגם. | KT-8001 |
| שֵׁם | קולט אדים ומכונת ניקוי תעלות |
| מתח | 220-240V/110V |
| כּוֹחַ | 1500W |
| נוֹכְחִי | 5A |
| מהירות מברשת | 0-1400סל"ד, מתכוונן ללא מדרגות |
| צינור | 22 מ"מ*15 מ' (יכול להיות מותאם אישית) |
| טווח תעלות ישים | 100-800מ"מ |
| מִשׁקָל | 93 ק"ג |
| גודל | 1000*580*1000 מ"מ |
| חֲבִילָה | ייצוא חבילה סטנדרטית |
| רשימת אריזה סטנדרטית | יחידה ראשית: 1 יחידה צינור: 1 יחידה מברשת: 300/400/500/600 מ"מ, 1 יחידה לכל גודל משאבת יניקה: 1 יחידה צינור מים: 20 מ'* 1 יחידה |
תמונת מוצר


השירות שלנו
1. אחריות: שנה אחת עבור המכונה הראשית, לא כולל חלקים ללבוש בקלות. במהלך תקופה זו, במקרה של נזק או קלקול, אנו נתקן להחלפת חלק חילוף באופן חופשי, בעוד שהקונה צריך לשאת בהובלה לחו"ל.
2. חלקי חילוף: רוב חלקי החילוף שלנו תואמים לתקן הבינלאומי. אמנם, אנו מציעים חלקי חילוף כל השנה במחיר עלות עבור לקוחותינו לשעבר.
3. תפעול ותחזוקה: אנו נציע לך מדריך הפעלה מפורט, על מנת להבטיח שתוכל להשתמש בו בצורה מושלמת.
4. שירות מקוון: שאלתך תענה תוך 24 שעות במהלך ימי עבודה, 48 שעות במהלך חגים.
תגיות פופולריות: מכונת ניקוי קולט אדים וצינורות מטבח, סין, מפעל, מחיר, זול, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
אולי גם תרצה
שלח החקירה


