מוצרים
מכונת ניקוי אוורור אבק לניקוי תעלות
מכונת אוויר שלילית
נפח אוויר 4000m3/h
מחיר: $2350-$2500
דגם: KT-916
פונקציה
KT-916 מכונת ניקוי אוורור אבק לניקוי תעלות נועד לניקוי תעלות פותר בצורה מושלמת את הבעיה שגישה ידנית לחלל תעלות צר אינה מושלמת. ציוד ניקוי כללי בעל הספק נמוך, הוא חסר אונים מול סביבות מאובקות ואינו יכול לנקות את הפינה המתה.
KT-916 מכונת ניקוי אוורור ואקום לניקוי תעלות משמש לניקוי תעלת אוויר עגולה, מלבני, אופקית ואנכית עגולה לא נפיצה ולא שומנית עם קוטר של 0-500 מ"מ.
מִפרָט
| גיליון נתונים טכני | |
| מספר דגם. | KT-916 |
| שֵׁם | שואב אבק צינור |
| מתח | 220-240V/110V |
| כּוֹחַ | 2200W |
| יכולת יניקה | 4000m3/h |
| מרחק יניקה | 50 מטר |
| צינור יניקה | 80 מ"מ* 5 מ' |
| גודל צינור ישים | 0-500מ"מ |
| גובה תקרה ישים | 2.6-3.5m |
| מִשׁקָל | 88 ק"ג |
| גודל | 590*660*1025 מ"מ |
| חֲבִילָה | ייצוא חבילה סטנדרטית |
| רשימת אריזה סטנדרטית | יחידה ראשית: 1 יחידה; צינור: 1 pc; סוגר וצלחת 1 סט; שקית איסוף אבק 3 יחידות |
תמונת מוצר


שאלות נפוצות
ש: האם אנחנו יכולים להשתמש בלוגו משלנו?
ת: כן, אנחנו יכולים להדפיס את הלוגו הפרטי שלך על פי בקשתך.
ש: כמה אריזות יש לך?
ת: אנו תומכים בחבילת יצוא סטנדרטית. חבילת OEM מסופקת גם כן.
ש: האם אתה יכול לעשות אריזה משלנו?
ת: כן, אתה פשוט מספק את עיצוב החבילה ואנחנו נייצר את מה שאתה רוצה. יש לנו גם המעצב המקצועי שיכול לעזור לך לעשות את עיצוב האריזה.
ש: כמה סוגים שונים של מוצרים החברה שלך מייצרת?ת: כעת אנו מייצרים בעיקר סוגים של מכונות לניקוי תעלות אוויר, מכונות ניקוי פליטות למטבח, מנקי צינורות וכו '.
ש: מתי אוכל לקבל את המחיר?
ת: בדרך כלל אנו מצטטים תוך 8 שעות לאחר שנקבל את שאלתך.
תגיות פופולריות: מכונת ניקוי אוורור ניקוי תעלות אבק, סין, מפעל, מחיר, זול, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
אולי גם תרצה
שלח החקירה

