מוצרים
מכונת ניקוי צינור אוורור מברשת סיבובית
מכונת ניקוי צינור אוורור מברשת סיבובית
מחיר:$1400-$1800
דגם:KT-928
פונקציה
הקדמה קצרה
עיצוב חדש KT-928 מכונת ניקוי צינור מברשת סיבובית עם צינור 22m/45m
KT-928 הוא העיצוב החדש שלנו, ואת הצינור ניתן להאריך לתוך ארוך במיוחד 45m. זה מתאים לתעלות מ 80mm ל 500mm.
מכונת ניקוי צינור אוורור מברשת סיבובית KT-928 משמשת במיוחד לניקוי צינור אוורור. טווח צינור הצינורות הישים הוא 80-500 מ"מ. מהירות המברשת ניתנת לכוונון ללא צעדים במהירות 0-1000 סל"ד. הצינור הוא 22m או 45m עבור האפשרות שלך. יש לו יכולת חזקה להסיר אבק וקנה מידה.
מפרט
| דוגמנית מס' | KT-928 |
| שם | מכונת ניקוי צינור אוורור |
| מתח | 220-240V/110V |
| כוח | 200 ואט |
| מהירות מברשת | 0-1000 סל"ד, מתכוונן ללא צעדים |
| צינור | 22m (45m עבור אפשרות עם $300 עלות נוספת) |
| טווח צינור אוורור ישים | 80-500 מ"מ |
| גודל | 915*545*885 מ"מ |
| משקל | 43 ק"ג |
| רשימת אריזה סטנדרטית | יחידה ראשית: 1pc צינור: 1pc מברשת: 300/400/500/600mm, 1pc עבור כל גודל |
תמונת מוצר
שאלות נפוצות
ש: האם אתה יכול לעשות OEM ו- ODM?
ת: כן, OEM ו- ODM מקובלים שניהם. הצבע, המותג והחבילה יכולים להתאים אישית.
ש: מהו שירות המשלוחים שלך?
ת: אנו יכולים לספק שירותים להזמנת כלי שיט, איחוד סחורות, הצהרת מכס, הכנת מסמכי משלוח ואספקה בתפזורת בנמל המשלוח.
ש: מהו השירות שלך לאחר המכירה?
ת: תקופת אחריות האיכות שלנו היא שנה אחת. כל בעיית איכות תיפתר לשביעות רצון הלקוחות.
ש: האם יש לך אישור CE?
ת: כל המוצרים שלנו מאושרים על ידי CE.
תגיות פופולריות: מכונת ניקוי צינור מברשת סיבובית, סין, מפעל, מחיר, זול
אולי גם תרצה
שלח החקירה



