מוצרים
פונקציה
פרמטר מוצר

מִפרָט
מכונת ניקוי צינורות ניידת KT-926 משמשת במיוחד לניקוי אבק בתוך התעלות.
מכונת ניקוי התעלות הניידת שימשה תמיד לניקוי צינורות מיזוג לאוויר, ניקוי תעלות במפעל קמח, ניקוי צמחים כימיים וכו '.
| קוטר צינור ישים | 50-800 מ"מ |
| מתח | 220 וולט (ניתן להתאמה אישית) |
| כּוֹחַ | 550W |
| סובב מהירות | 0-1400 סל"ד (מתכוונן) |
| משקל יחידה ראשי | 35 ק"ג |
| נוֹכְחִי | 7A |
| גודל היחידה העיקרית | 440x240x320mm |
| שיטת ניקוי | הַברָשָׁה |
| ענפים נפוצים | HAVC, בניין משרדים, וילה, מקום, אולם וכו '. |
יתרונות למכונת ניקוי צינורות ניידת
1. 0-1400 סל"ד, מתכוונן ללא צעד.
2. עם מכשיר עצירת חירום כדי להגן על המברשת מפני תקוע בצינורות.
3. טווח צינורות ישים הוא 50-800 מ"מ.
4. פונקצית בקרה מרחוק
שאלות נפוצות
1. האם אתה מפעל?
ת: כן. אנחנו המפעל המקורי.
2. האם יש לך את זה במלאי?
ת: רוב המכונות במלאי. וזמן האספקה הוא תוך שבוע.
3. איזו תעודה יש לך?
ת: כל המכונות שלנו מאושרות לסה"נ.
4. איזו אחריות אוכל לקבל?
ת: אנו מספקים אחריות לשנה.
תגיות פופולריות: מכונת ניקוי צינורות ניידת, סין, מפעל, מחיר, זול
אולי גם תרצה
שלח החקירה




